za wybitne zasługi w działalności polonijnej:obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkali w Republice Argentyńskiej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1. Skowron Miguel,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
2. s. Gronka Helena,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Okulczyk Henryk, 4. s. Tylecka Helena,
obywatele Republiki Argentyńskiej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
5. Kołodko Wanda,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
6. Gaweł Halina, 7. Kraustfeld Włodzimierz, 8. Monasterska Wanda, 9. Stefańska Eugenia, 10. Uzarowicz-Sempolińska Joanna,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Bak Teresa, 12. Bryś Franciszek, 13. Gaweł Ryszard, 14. Nowak Olgierd, 15. Sempoliński Jacek, 16. Uzarowicz Stanisław,
za zasługi w pracy duszpasterskiej i działalności polonijnej:
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkali w Republice Argentyńskiej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
17. o. Łakomiak Józef, 18. ks. Maniak Jerzy,
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Argentyńskiej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
19. ks. Kazimierczak Ludwik,
za zasługi w działalności na rzecz Polonii argentyńskiej:
obywatele Republiki Argentyńskiej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
20. Allain Lanusse Luz,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
21. Di Lorenzo Luis, 22. Gaiano Stella, 23. Gimenez Ramon,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej:
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Australijskiego
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
24. Tarmas Tadeusz,
obywatele Związku Australijskiego
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
25. Peszek Tadeusz, 26. Witkowski Stanisław,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
27. Zapaśnik Leonarda,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
28. Dobrowolski Julian, 29. Siarkiewicz Marian, 30. Wójcicki Jan,
za wybitne zasługi w działalności kombatanckiej:
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Australijskiego
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
31. Danis Mieczysław, 32. Nowaliński Witold, 33. Styszewski Zbigniew,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz Polski:
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkały w Republice Francuskiej
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
34. Mniszek Wacław,
obywatele Republiki Czeskiej
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
35. Kadłubiec Karol, 36. Zahradnik Stanisław,
za wybitne zasługi dla kultury polskiej:
obywatele Królestwa Hiszpanii
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
37. Estaras Ferregut Rosa, 38. Muntaner Marroig Juan,
za wybitne zasługi w organizowaniu i niesieniu pomocy medycznej polskim dzieciom:
obywatele Królestwa Hiszpanii
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
39. Trias I Vidal De Llobatera Xavier,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
40. Boix Ochoa José, 41. Kamińska Mariola, 42. Martinez Ibanez Vicenç,
za wybitne zasługi dla kultury polskiej:
obywatelki Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkałe w Konfederacji Szwajcarskiej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
43. Ahrens Barbara, 44. Mentha-Żmigrodzka Danuta,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej i kombatanckiej
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
45. Wyszyński Hieronim,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej
obywatelka Stanów Zjednoczonych Ameryki
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
46. Bielowicz Halina,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju polskiego sportu
obywatel Stanów Zjednoczonych Ameryki
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
47. Musial Stanley,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej
obywatelka Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
48. Lyons Janina.