za wybitne zasługi dla kultury narodowej:KRZYŻEM WIELKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Axer Erwin s. Maurycego, 2. Różewicz Tadeusz s. Władysława, 3. Tomaszewski Henryk s. Kazimierza,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
4. Sutkowski Stefan s. Adama, 5. Zemła Kazimierz s. Piotra,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
6. Duda-Gracz Jerzy s. Adama, 7. Hanuszkiewicz Adam s. Włodzimierza, 8. Lewczyński Jerzy s. Lucjusza, 9. Lipińska Aleksandra c. Aleksandra, 10. Zaniewska-Chwedczuk Xymena c. Witolda,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
11. Penderecka Elżbieta c. Leona,
za wybitne zasługi w pracy naukowej i dydaktycznej:
KRZYŻEM WIELKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
12. Bolewski Andrzej s. Jana, 13. Labuda Gerard s. Stanisława, 14. Trześniowski Roman s. Stanisława,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
15. Kłoczowski Jerzy s. Eugeniusza, 16. Kocięba Ryszard s. Jana, 17. Kosik Jan s. Jana, 18. Pietrzak Michał s. Franciszka, 19. Ryszka Franciszek s. Józefa, 20. Szacki Jerzy s. Eugeniusza,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
21. Jasińska-Kersten Krystyna c. Edmunda, 22. Turski Władysław s. Stanisława,
za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
Z GWIAZDĄ ORDERU ODRODZENIA POLSKI
23. Zastawnik Tadeusz s. Władysława,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
24. Budzyński Marek s. Lecha,
za wybitne zasługi dla rozwoju rolnictwa:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
25. Bobik Kazimierz s. Stanisława,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
26. Glonek Stefan s. Józefa, 27. Zembski Krzysztof s. Stefana,
w uznaniu wybitnych zasług w służbie publicznej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
28. Hausner Jerzy s. Jerzego, 29. Hübner Danuta c. Ryszarda, 30. Kalicki Krzysztof s. Henryka,
za wybitne zasługi w pracy pedagogicznej i wychowawczej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
31. Raczko Danuta c. Zdzisława,
za wybitne zasługi dla obronności kraju, za umacnianie kontaktów międzynarodowych:
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
32. mjr Kantorski Bogdan s. Wacława, 33. płk Kempara Jan s. Konstantego,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
34. kpt. Biesiaga Zbigniew s. Tadeusza.