na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznychza zasługi w ratowaniu życia ludzkiego:
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
1. Glajc Leszek s. Józefa, 2. Szymala Bogusław s. Fryderyka,
na wniosek Prezesa Polskiej Akademii Nauk
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Duszyński Jerzy s. Adama, 4. Grabowska Anna c. Zbigniewa, 5. Grębecka Lucyna c. Lucjana, 6. Kossut Małgorzata c. Zygmunta, 7. Łopatowska Anna c. Eugeniusza, 8. Mikołajczyk Ewa c. Henryka, 9. Wróbel Andrzej s. Jerzego, 10. Zagrodzka-Szmagalska Jolanta c. Wacława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Kieruzel Maria c. Kazimierza, 12. Majczyński Henryk s. Jerzego, 13. Manteuffel-Cymborowska Małgorzata c. Tadeusza, 14. Sikora Mirosław s. Ryszarda, 15. Szkop Janusz s. Franciszka, 16. Zaremba Małgorzata c. Kazimierza,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
17. Gerlach Maria c. Józefa, 18. Rongiers Andrzej s. Tomasza, 19. Szczepański Waldemar s. Bronisława,
na wniosek Wojewody Bialskopodlaskiego
za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
20. Karpiuk Wiesław s. Aleksandra, 21. Parchomiuk Waldemar s. Jana,
na wniosek Wojewody Bydgoskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności związkowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
22. Dereziński Mirosław s. Józefa, 23. Kowalski Józef s. Czesława, 24. Makieła Mariusz s. Czesława, 25. Mazany Stanisław s. Feliksa, 26. Myk Bogdan s. Franciszka, 27. Rembowski Roman s. Tadeusza, 28. Sarnowski Józef s. Brunona,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
29. Tondryk Bronisława c. Henryka,
na wniosek Wojewody Wałbrzyskiego:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
30. Boszko Roman s. Józefa, 31. Kowalczyk Ludwik s. Wawrzyńca,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
32. Jasek Andrzej s. Ludwika, 33. Oboza Jolanta c. Józefa, 34. Posłuszny Adam s. Jana, 35. Trojan Wiesław s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
36. Bosak Albin s. Franciszka, 37. Duś Krystyna c. Józefa, 38. Kowalik Krystyna c. Józefa, 39. Kowalska Emilia c. Pawła, 40. Macijowski Stanisław s. Władysława, 41. Marek Ewa c. Tadeusza,
za zasługi w działalności na rzecz organizacji kombatanckiej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
42. Buczyłko Ludwik s. Ludwika, 43. Kawa Mieczysław s. Pawła, 44. Sługocka Bronisława c. Stanisława.