na wniosek Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowejza wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Krzywonos Kazimierz s. Michała,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
2. Augustyniak Mieczysław s. Feliksa, 3. Dembek Wiesław s. Wacława, 4. Jędryka Ewa c. Zbigniewa, 5. Szajda Jan s. Józefa, 6. Szymczak Tomasz s. Mieczysława, 7. Wasilewski Zbigniew s. Józefa, 8. Wojarska-Maciejewska Irmina c. Józefa,
na wniosek Wojewody Częstochowskiego
za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej na rzecz rzemiosła:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
9. Gawrońska Leokadia c. Antoniego, 10. Gęsiarz Stefan s. Kazimierza, 11. Kęsik Hieronim s. Stefana, 12. Majcherowski Romuald s. Franciszka, 13. Nabiałczyk Stanisław s. Stanisława, 14. Pacud Waldemar s. Mieczysława, 15. Spaczyński Franciszek s. Józefa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
16. Kołacz Andrzej s. Teofila, 17. Paul Stanisław s. Franciszka,
na wniosek Wojewody Jeleniogórskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
18. Dygas Bogdan s. Antoniego, 19. Gajewski Henryk s. Franciszka, 20. Szyliński Radosław s. Albina,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
21. Burzyński Tadeusz s. Apolinarego, 22. Dalecki Jan s. Edmunda, 23. Grabas Stanisława c. Józefa, 24. Konior Stefan s. Jana, 25. Kubina Ryszard s. Stanisława, 26. Mencfeldowski Henryk s. Maksymiliana, 27. Piotrowski Dominik s. Antoniego, 28. Wasilewski Stefan s. Stefana, 29. Wiosek Edward s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
30. Jakubczyc Elżbieta c. Henryka,
na wniosek Wojewody Konińskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
31. Kmieć Alina c. Franciszka, 32. Grzonkowski Bogdan s. Alojzego,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
33. Roga Mariusz s. Seweryna,
na wniosek Wojewody Nowosądeckiego:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
34. Zabawa Józef s. Wojciecha,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
35. Borowski Edward s. Adama, 36. Czech Tadeusz s. Wojciecha, 37. Przybyłowicz Władysław s. Stanisława, 38. Wszołek Jan s. Stanisława, 39. Załęski Bolesław s. Wojciecha,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
40. Ojczyk Edmund s. Andrzeja,
na wniosek Wojewody Radomskiego:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
41. Pogorzelska-Wojtaszek Renata c. Wiktora, 42. Szewczuk Mieczysław s. Franciszka,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
43. Bajek Elżbieta c. Wacława, 44. Chałupka Zygmunt s. Piotra, 45. Kwiecień Elżbieta c. Henryka, 46. Micke Iwona c. Zdzisława, 47. Ozimek Hanna c. Sobiesława, 48. Wrońska Gabriela c. Juliana,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
49. Obarski Stanisław s. Jana, 50. Wisniewski Mieczysław s. Władysława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
51. Leszczyński Ryszard s. Józefa,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
52. Bedyński Jan s. Wincentego, 53. Czeski Ludwik s. Mariana, 54. Gardziński Zygmunt s. Franciszka, 55. Jakubczyk Jacek s. Jana, 56. Martyniak Jan s. Rocha, 57. Matysiak Adam s. Stanisława, 58. Mazur Witold s. Józefa, 59. Płachta Wacław s. Stanisława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
60. Bugaj Zygmunt s. Marcina, 61. Chmielewski Konrad s. Antoniego, 62. Dudek Józef s. Stanisława, 63. Górlicki Włodzimierz s. Ryszarda, 64. Górnik Zbigniew s. Henryka, 65. Góźdź Jadwiga c. Stefana, 66. Komorowski Tadeusz s. Stanisława, 67. Kramarz Jan s. Tomasza, 68. Krawiec Roman s. Wacława, 69. Manowiecki Ewaryst s. Stanisława, 70, Michrowski Marian s. Bronisława, 71. Mróz Franciszek s. Adama, 72. Pałka Jan s. Antoniego, 73. Piekarski Wojciech s. Zdzisława, 74. Pomykała Stanisław s. Stefana, 75. Rejmer Jan s. Stefana, 76. Seweryn Zenon s. Jana, 77. Skowroński Jerzy s. Adama, 78. Skrzypczyk Witold s. Ryszarda, 79. Szczęsna Gabriela c. Mariana, 80. Szczygieł Zbigniew s. Stanisława, 81. Szewczyk Stefan s. Jana, 82. Szymański Walenty s. Stanisława, 83. Węglarski Marian s. Jana, 84. Wróbel Stanisław s. Jana,
na wniosek Wojewody Suwalskiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
85. Aleksa Albin s. Adama, 86. Balcewicz Stanisław s. Zygmunta, 87. Bronikowski Jan s. Bolesława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
88. Gryguć Witold s. Bolesława, 89. Kuklińska Celina c. Wiktora, 90. Piecychna Jan s. Jana, 91. Pruchniewski Zbigniew s. Stanisława, 92. Rynkowski Jerzy s. Józefa, 93. Sokołowski Julian s. Bronisława, 94. Tchórzewski Ryszard s. Franciszka, 95. Zubrzycki Zbigniew s. Józefa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
96. Ferenc Stanisław s. Zygmunta, 97. Sieńko Edward s. Kazimierza,
na wniosek Wojewody Toruńskiego:
za zasługi w działalności społecznej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
98. Słomian Józef s. Klemensa,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
99. Miłoszewski Henryk s. Adama, 100. Sołtysiński Roman s. Leona, 101. Zawłocki Janusz s. Józefa,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
102. Bielecki Jan s. Józefa, 103. Kardacz Kazimierz s. Władysława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
104. Jettka Jerzy s. Edmunda, 105. Zdulski Wacław s. Stefana.