na wniosek Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej:za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Arciszewski Jan s. Witolda, 2. Bartkiewicz Marian s. Romana, 3. Hajdasz Mariusz s. Leona, 4. Hirowicz Walerian s. Tomasza, 5. Olech Mieczysław s. Jana, 6. Patan Jadwiga c. Jana, 7. Sas Bojarski Piotr s. Jerzego, 8. Skorupiński Jacek s. Bronisława, 9. Sochacki Zbigniew s. Zygmunta, 10. Świtka Jerzy s. Piotra,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Ewertowska Jolanta c. Alojzego, 12. Hreczycho Jerzy s. Mieczysława, 13. Nienartowicz Bogdan s. Władysława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
14. Bober Ryszard s. Władysława,
na wniosek Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej:
za zasługi w działalności na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
15. Cyran Jan s. Karola, 16. Gawlińska Maria c. Stanisława, 17. Gawliński Marek s. Stanisława, 18. Górawski Jerzy s. Mieczysława, 19. Mazur Anuta c. Franciszka, 20. Mierzejewska Grażyna c. Henryka, 21. Urbańska Maria c. Stanisława, 22. Ryczek Wacław s. Bernarda,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
23. Frejter Zdzisław s. Jana, 24. Krzemiński Jerzy s. Janusza, 25. Woźniak Adam s. Bolesława, 26. Zych-Cisoń Hanna c. Jerzego,
na wniosek Wojewody Kaliskiego:
za zasługi w działalności samorządowej rzemiosła
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
27. Glapa Ryszard s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Kieleckiego:
za zasługi w walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej oraz w pracy zawodowej i działalności społecznej na rzecz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
28. Krzysztofek Zdzisław s. Jana,
na wniosek Wojewody Przemyskiego:
za zasługi w walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej oraz w pracy zawodowej i działalności społecznej na rzecz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
29. Bobko Stanisław s. Piotra, 30. Bury Joanna c. Franciszka, 31. Chmielewska Maria c. Leonarda, 32. Siębab Zdzisław s. Jana, 33. Wojtaszek Maria c. Jana,
na wniosek Wojewody Sieradzkiego:
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
34. Zadworny Jan s. Władysława,
na wniosek Wojewody Tarnobrzeskiego:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
35. Dziadowicz Krzysztof s. Władysława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
36. Marynowski Michał s. Zygmunta.