na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych:za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
1. Bogdanowicz Wojciech s. Stanisława, 2. Średziński Franciszek s. Edwarda,
na wniosek Wojewody Bialskopodlaskiego:
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przyrody
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Pińkowski Aleksander s. Aleksandra,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Wieczerza Krystyna c. Jana,
na wniosek Wojewody Katowickiego:
za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Chłond Waldemar s. Aleksandra, 6. Chmiel Stanisław s. Andrzeja, 7. Lichoń Elżbieta c. Piotra, 8. Roch Jadwiga c. Kazimierza, 9. Tarsa Stefan s. Franciszka, 10. Tomolik Józef s. Jana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Białecki Seweryn s. Antoniego, 12. Buszta Andrzej s. Tadeusza, 13. Dembicz Marcin s. Wacława, 14. Gebler Krystyna c. Stanisława, 15. Handzlik Andrzej s. Mariana, 16. Janeta Barbara c. Franciszka, 17. Kanclerz Jerzy s. Wacława, 18. Konior Adam s. Władysława, 19. Musiał Maciej s. Wacława, 20. Nieć Maria c. Ludwika, 21. Podedworny Andrzej s. Adolfa, 22. Pościk Andrzej s. Antoniego, 23. Sajdak Wiesława c. Norberta, 24. Sobczyk Stanisław s. Franciszka, 25. Stąpor Janusz s. Jana, 26. Studnicki Kazimierz s. Leonarda, 27. Wilczyński Andrzej s. Jana, 28. Zaskórski Marian s. Władysława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
29. Czerniawski Tadeusz s. Jana, 30. Duda Urszula c. Antoniego, 31. Jarek Józef s. Jana, 32. Kempski Andrzej s. Stefana, 33. Kurek Aleksander s. Romualda, 34. Pasieka Piotr s. Rajnholda, 35. Placek Janusz s. Adama, 36. Radko Eleonora c. Bronisława, 37. Walentynowicz Mieczysław s. Mieczysława, 38. Wardas Stanisław s. Józefa,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przyrody
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
39. Fusek Kazimierz s. Jerzego,
na wniosek Wojewody Konińskiego:
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
40. Rybicki Bogumił s. Andrzeja,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
41. Janicki Władysław s. Ludwika, 42. Jaworski Edmund s. Józefa, 43. Karkowski Mirosław s. Alfonsa, 44. Kolasiński Celestyn s. Kazimierza, 45. Kujawa Wojciech, 46. Papierkowski Ryszard s. Kazimierza,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
47. Tomczyk Zenon s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Opolskiego:
za udział w walkach o niepodległość Rzeczypospolitej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
48. Szeremet Tadeusz s. Franciszka,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
49. Czubak Edward s. Jana, 50. Lazik Józef s. Pawła, 51. Rambau Józef s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
52. Kłoda Stanisław s. Józefa,
za zasługi w pracy zawodowej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
53. Kuboń Manfred s. Jana, 54. Kulesa Roman s. Franciszka, 55. Szczepański Czesław s. Józefa,
na wniosek Wojewody Wrocławskiego:
za zasługi w pracy zawodowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
56. Janas Stefan s. Wiktora,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
57. Bogusławski Zbigniew s. Jana, 58. Rajewska Grażyna c. Mieczysława, 59. Wójcikowski Marian s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
60. Czerniawski Andrzej s. Jana.