na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych:za zasługi w ratowaniu mienia
KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ
1. por. Kurkowicz Andrzej s. Mieczysława, 2. mjr Sowiński Marian s. Janusza,
na wniosek Wojewody Bydgoskiego:
za zasługi dla miasta Bydgoszczy
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Dembek Roman s. Zygmunta,
za zasługi w pracy zawodowej i zaangażowaną działalność na rzecz rozwoju kultury
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Hojka Zdzisław s. Jana, 5. Wolna Wiesława c. Włodzimierza,
za zasługi w działalności na rzecz ludzi potrzebujących pomocy
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
6. Kowalski Jan s. Jana,
za zasługi w pracy zawodowej i działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
7. Domański Zdzisław s. Alfonsa,
na wniosek Wojewody Płockiego:
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
8. Baranowski Jan s. Leona, 9. Bednarski Jan s. Jana, 10. Blewązka Bogdan s. Aleksandra, 11. Broda Jan s. Władysława, 12. Dobaczewski Józef s. Wawrzyńca, 13. Falborski Jan s. Walentego, 14. Flaszak Franciszek s. Stefana, 15. Januszczyk Hilary s. Antoniego, 16. Kacprowicz Antoni s. Jana, 17. Lewandowski Wincenty s. Józefa, 18. Marciniak Kazimierz s. Aleksandra, 19. Nodzak Grzegorz s. Stanisława, 20. Orliński Zenon s. Józefa, 21. Podleśny Karol s. Mieczysława, 22. Stokfisz Alojzy s. Michała, 23. Stokwiszewski Marian s. Bolesława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
24. Borowa Janina c. Stanisława, 25. Chmielweski Józef s. Jana, 26. Fratczak Andrzej s. Stefana, 27. Podsiadły Henryk s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
28. Czapski Henryk s. Henryka, 29. Filiński Stanisław s. Bronisława, 30. Nejman Michał s. Andrzeja, 31. Szwech Stanisław s. Antoniego, 32. Zywert Jerzy s. Jana,
na wniosek Wojewody Radomskiego:
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
33. Aderek Marian s. Jana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
34. Barwicki Andrzej s. Tomasza,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
35. Jurczak Antoni s. Floriana, 36. Piotrowski Zygmunt s. Wacława,
na wniosek Wojewody Tarnobrzeskiego:
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
37. Heba Stanisław s. Bronisława, 38. Mróz Tadeusz s. Jana, 39. Pietrzyk Mieczysław s. Jana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
40. Paprocki Stanisław s. Józefa, 41. Pater Stefan s Stanisława, 42. Wrona Stanisław s. Pawła,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
43. Barszczewski Marian s. Juliana, 44. Breś Jan s. Kazimierza, 45. Cisek Mieczysław s. Józefa, 46. Drzazga Jan s. Jana, 47. Dyjach Stanisław s. Antoniego, 48. Gajek Stanisław s. Pawła, 49. Idec Ryszard s. Walentego, 50. Kołek Czesław s. Józefa, 51. Pietura Jan s. Jana, 52. Popiołek Kazimierz s. Jana, 53. Suchora Krystyna c. Stanisława,
za zasługi w działalności na rzecz rolnictwa
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
54. Zbytniewski Wacław s. Michała,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
55. Woś Stefan s. Szymona,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
56. Budkowski Stanisław s. Adama, 57. Pałka Kazimierz s. Józefa,
za zasługi w rozwoju rzemiosła oraz pracę społeczną na rzecz miasta Stalowa Wola
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
58. Nazar Janusz s. Feliksa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
59. Zając Zdzisław s. Jana,
na wniosek Wojewody Zamojskiego:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
60. Gęborys Jan s. Łukasza,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
61. Winiarski Bronisław s. Michała.