na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych:za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego i mienia społecznego
MEDALEM "ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ"
1. Nowicki Mirosław s. Grzegorza, 2. Sarowski Andrzej s. Waleriana, 3. Taczyński Ireneusz s. Tadeusza,
na wniosek Wojewody Bydgoskiego:
za zasługi w działalności na rzecz środowiska kombatanckiego z terenu województwa
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Borgula Elżbieta c. Jana, 5. Jutrowski Stanisław s. Wincentego,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
6. Kwaśny Adam s. Antoniego, 7. Ławska Henryka c. Bernarda,
na wniosek Wojewody Katowickiego:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
8. Brożek Jerzy s. Franciszka, 9. Helisz Paweł s. Gerarda, 10. Macuda Kazimierz s. Stefana, 11. Mohr Feliks s. Franciszka, 12. Nowak Grzegorz s. Karola, 13. Pokładnik Adam s. Romana, 14. Siwczyk Roman s. Ignacego, 15. Swoboda Krystian s. Eryka,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
16. Chyla Wacław s. Jana, 17. Kaniowski Piotr s. Jana, 18. Kwiecień Irena c. Kazimierza, 19. Mamoń Tadeusz s. Jana, 20. Płaczek Norbert s. Gerarda, 21. Procki Leszek s. Władysława, 22. Pycek Zygmunt s. Eryka, 23. Tarabuła Wiktor s. Józefa, 24. Warwaś Ryszard s. Artura,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
25. Dudek Czesław s. Władysława, 26. Lizończyk Michalina c. Józefa, 27. Piegza Józef s. Józefa, 28. Szorek Piotr s. Henryka,
na wniosek Wojewody Lubelskiego:
za zasługi w działalności artystycznej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
29. Falski Jerzy s. Bronisława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
30. Rolska Aleksandra c. Mieczysława,
na wniosek Wojewody Łódzkiego:
za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego
MEDALEM "ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ"
31. Michalak Damian s. Andrzeja, 32. Tomczak Tadeusz s. Zygmunta,
na wniosek Wojewody Sieradzkiego:
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
33. Morka Kazimierz s. Antoniego, 34. Paluszek Antoni s. Antoniego, 35. Pichlak Stanisław s. Stanisława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
36. Gruszczyński Czesław s. Władysława, 37. Szkop Krzysztof s. Józefa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
38. Bednik Bronisław s. Józefa, 39. Jarząbek Stanisław s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Warszawskiego:
za zasługi w rozwoju rzemiosła, szczególnie w dziedzinie motoryzacji,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
40. Balawender Jan s. Antoniego, 41. Sepczyński Stefan s. Romana, 42. Zdort Janusz s. Leona,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
43. Ruba Tadeusz s. Jana,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
44. Fronczak Zdzisław s. Józefa, 45. Stanisławski Jan s. Franciszka,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
46. Rębiś Roman s. Bronisława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
47. Masny Henryk s. Feliksa,
za zasługi w pracy zawodowej oraz działalności społecznej na rzecz dzieci i młodzieży
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
48. Bugaj Urszula c. Władysława.