Młodzi w szponach kariery

Pogoń za sukcesem może skończyć się w gabinecie psychologicznym. Zjawiają się tam coraz młodsze osoby alarmuje Rzeczpospolita.

24.02.2012

Pierwszego wrażenia nie można zrobić dwa razy

Pierwsze chwile w placówce zdrowotnej są kluczowe dla naszego jej postrzegania. To tak jak w kontaktach interpersonalnych. Dlatego tak istotne znaczenie majakość obsługi w rejestracji.

24.02.2012

W piątek początek nadzwyczajnego zjazdu lekarzy

Sytuacja w ochronie zdrowia oraz plan dalszych działań związanych z przepisami refundacyjnymi - to główne tematy Nadzwyczajnego XI Krajowego Zjazdu Lekarzy, który w piątek rozpocznie się w Warszawie....

23.02.2012

Psychiatra: Polacy w złej kondycji psychicznej

Kondycja psychiczna Polaków nie jest dobra; na co dzień jesteśmy smutni lub źli, patrzymy pesymistycznie w przyszłość. Wynika to m.in. z poczucia braku stabilności i lęku o to, co nas czeka - ocenia...

23.02.2012

Sanitariusz ma prawo do pomostówki

Katalog prac o szczególnym charakterze lub w szczególnych warunkach w rozumieniu ustawy o emeryturach pomostowych ma charakter zamknięty.

22.02.2012

OZZL proponuje nowy wzór recepty

Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy zaproponował nowy wzór recepty, opracowany w związku z niespełnieniem postulatów lekarzy dotyczących sposobu wypisywania recept.

22.02.2012